27 партии и коалиции се борят за 41 места в ОС-Хасково


27 партии и коалиции участват в местните избори в Хасково през 2001 година.
Общо 286 са имената на кандидатите за общински съветници.
Ето списък с имената на кандидати за общински съветници по партии и коалиции.

Те се борят за 41 места в Общински съвет Хасково.

БСП и коалиция
1 Иван Димитров Станчев
2 Смиляна Николова Нитова – Кръстева
3 Божидар Петков Драганов
4 Димитър Тодоров Шалапатов
5 Радан Банков Чолаков
6 Нина Стойчева Николова
7 Стефан Георгиев Милев
8 Стоян Атанасов Иванов
9 Бисер Георгиев Господинов
10 Славейко Андонов Андонов
11 Севим Орхан Молла
12 Даниел Насков Йорданов
13 Апостол Христов Апостолов
14 Георги Тодоров Тодоров
15 Иван Панайотов Иванов
16 Иван Тошков Владов
17 Янис Димитриос Ксантопулос
18 Снежана Вълкова Христозова
19 Миролюбим Иванов Кирев
20 Бончо Райчев Димов
21 Христо Костадинов Раев
22 Генчо Костадинов Бойчев
23 Милка Дойчева Ангелова
24 Зоя Йорданова Миронова
25 Делчо Митев Делчев
26 Татяна Милкова Мирчева
27 Валентин Павлов Павлов
28 Димо Панев Митев
29 Георги Стамов Георгиев
30 Тодор Иванов Димитров
31 Андрю Найденов Андреев
32 Митко Тончев Димитров
33 Делчо Димитров Ванчев
34 Кирчо Георгиев Георгиев
35 Донка Георгиева Латева

Българска национално-радикална партия
1 Георги Димитров Майоров
2 Цанко Иванов Плачков
3 Георги Димитров Костадинов
4 Тома Димитров Михайлов
5 Петър Петров Петков
6 Иво Янков Янков
7 Александър Галинов Александров

Коалиция „За Хасково“
1 Георги Иванов Иванов
2 Иван Николов Иванов
3 Николай Благоев Кючуков
4 Албен Събков Манджуков
5 Минко Велчев Ангелов
6 Железан Димов Узунов
7 Огнян Юлийев Шекеров
8 Илия Делчев Илиев
9 Вълко Петков Пехливанов
10 Павлин Димов Митев
11 Соня Филипова Боева
12 Тонка Тодорова Койчева
13 Сефиде Сеид Мехмед
14 Живко Димитров Архондев
15 Георги Станчев Желев
16 Георги Христов Николов
17 Светослава Николова Стоянова
18 Рамадан Мехмед Халил
19 Евгени Господинов Колев
20 Атанаска Николова Николова
21 Валентина Костова Делчева
22 Катя Иванова Демирева
23 Михаил Антонов Кабадаев
24 Антоанета Милева Симеонова
25 Апостол Йорданов Апостолов
26 Хубен Ангелов Курдалиев
27 София Асенова Стоева
28 Ангел Ангелов Чонев
29 Огнян Каменов Колаков
30 Живко Ламбрев Петев
31 Жеко Запрянов Вълков

НПП „Българе“
1 ЗЛАТКО РАДИНОВ МАРЧЕВ
2 ТОДОР САВОВ САВОВ
3 СТЕФАН ТИЛЕВ АТАНАСОВ
4 АНТОН МИТКОВ ТОНЧЕВ
5 ВЛАДИМИР ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ
6 ДЕЯН КОЛЕВ ЙОРДАНОВ
7 ИВАН НЕДЕВ ИВАНОВ
8 СВЕТЛА СТАЙКОВА ДЕЛЧЕВА
9 РОСИЦА АНГЕЛОВА БЕЛЕВА
10 ПЕТЪР АТАНАСОВ АТАНАСОВ
11 РОСИЦА АНГЕЛОВА МИХОВА
12 ДИМИТЪР БОЙЧЕВ НАЧЕВ
13 ЦВЕТЕЛИНА САВКОВА ТОДОРОВА
14 АНДРЕЙ РАДЕВ КЕХАЙОВ
15 ВЕЛКО СТОЯНОВ ВЕЛЕВ
16 ДЕНИСЛАВ ДАНИЕЛОВ РАШЕВ
17 ЯНКА ДИМИТРОВА ВАНЕВА
18 КАТЯ ЯНЧЕВА КАРЕВА
19 АНДРЕЙ ПЕТРОВ АНДРЕЕВ
20 ДЕСИСЛАВА ДИМИТРОВА МОМЧИЛОВА
21 СЛАВЕЙКА ДИМОВА МАЛАКОВА
22 АТАНАС МАРИНОВ БЪЧВАРОВ

Партия „Атака“
1 Славимир Петев Лавчев
2 Теодор Нанков Димитров
3 Веселин Василев Янев
4 Адриана Петева Лавчева
5 Деяна Лозкова Димитрова
6 Цветан Иванов Николов
7 Митко Николов Кордов
8 Георги Славчев Михайлов

Партия „ВМРО – БНД“
1 Недялка Тошкова Иванова
2 Борислав Славов Иванов
3 Красимир Димитров Мирчев
4 Николина Ангелова Милева
5 Тонка Асенова Матеева
6 Лозко Делчев Ванев
7 Кирил Иванов Георгиев
8 Атанас Василев Панайотов
9 Веска Стефанова Петрова – Делчева
10 Александър Тодоров Александров
11 Живко Добринов Добрев

Партия „Движение Гергьовден“
1 Митко Ламбов Николов
2 Цвети Илиев Лалов
3 Кирил Христозов Керанов
4 Христо Петров Кожухаров
5 Симеон Ангелов Тодев
6 Нели Стефанова Калудова
7 Леонард Йорданов Митов
8 Ярослав Петров Хубенов
9 Албена Иванова Канева
10 Христо Ташев Ставрев
11 Пламена Костова Въкова
12 Пенчо Колев Вълчев
13 Деян Атанасов Пейков
14 Емилиян Алексиев Маджаров

Партия „Движение за европейска интеграция“
1 Недялко Атанасов Вапцаров
2 Сашко Тянков Латев
3 Никола Въчев Пенев
4 Жейка Минчева Димитрова
5 Божидар Димитров Вълканов
6 Милко Андонов Вълков
7 Снежана Тодорова Тонева
8 Стою Стоянов Стоев

Партия „Зелена партия“
1 Лиляна Добрева Петкова
2 Диман Георгиев Стефанов
3 Ива Желязкова Георгиева
4 Антон Делчев Делчев
5 Петър Павлов Петев
6 Ралина Иванова Димова
7 Антония Николова Петкова
8 Елена Иванова Данева
9 Елена Славчева Славова
10 Боян Гочев Гегов
11 Атанаска Пламенова Паскалева
12 Вълко Желязков Арапкюлиев
13 Кирил Анев Величков

ПП „Демократи за силна България“
1 Златимир Вълчев Желев
2 Красен Петков Ангелов
3 Иван Тодоров Иванов
4 Живка Йовчева Колева
5 Кремена Иванова Пашова
6 Христо Стойчев Христов
7 Надя Георгиева Ванчева
8 Божидар Демирев Тенчев
9 Николай Дончев Балканов
10 Тонка Добрева Манахилова
11 Таня Стойчева Пеева
12 Данчо Асенов Минчев
13 Таквор Шахнур Гелиболян
14 Петя Стоянова Чилингирян
15 Иван Владков Димитров
16 Антония Тошкова Тодорова
17 Владимир Атанасов Минчев
18 Галя Пламенова Георгиева
19 Иван Пламенов Стойков
20 Делян Йорданов Георгиев
21 Рашид Мехмед Исмаил
22 Славена Жекова Славилова

ПП „Национално движение за стабилност и възход“
1 Тодор Радев Ночев
2 Тихомир Недев Георгиев
3 Силвия Жекова Танева
4 Георги Димитров Тодоров
5 Деница Христова Кирякова
6 Георги Едварт Кеворкян
7 Петя Митева Киркова
8 Николай Милчев Атанасов
9 Лиляна Томова Бакърджиева
10 Орлин Стойчев Методиев
11 Мария Златкова Петрова
12 Благовест Иванов Винаров
13 Живка Кирилова Петкова
14 Иван Делчев Христов
15 Велина Тодорова Иванова
16 Тръндю Атанасов Тръндев
17 Теодор Тихомиров Недев
18 Христина Радомирова Митрева
19 Диан Владимиров Латунов
20 Златин Атанасов Попов
21 Мария Никова Ангелова
22 Живко Василев Караатанасов
23 Митко Богданов Чакалов
24 Станимир Тодоров Тодоров
25 Мартин Йорданов Лозков
26 Мария Найденова Митева
27 Росица Пеева Латунова
28 Валентин Недев Георгиев

ПП „Общност на демократичните сили“
1 Коста Вълчев Костов
2 Любомир Желев Михов
3 Георги Петков Георгиев
4 Милко Вълчев Сотиров

ПП „Партия за хората от народа“
1 Димитър Маринов Петков
2 Румяна Делчева Йорданова
3 Боряна Стоева Донева
4 Петя Красимирова Стефанова
5 Господинка Георгиева Славчева
6 Стефан Пантелеев Стефанов
7 Симеон Георгиев Николов
8 Ивелина Красимирова Стефанова

ПП „Партия на зелените“
1 Атанас Георгиев Петков
2 Катя Янкова Стайкова
3 Татяна Георгиева Пейкова
4 Хасан Зарков Асенов

ПП „Ред, законност и справедливост“
1 Стойчо Димитров Ганашев
2 Янаки Димитров Янакиев
3 Марияна Иванова Славова
4 Марий Златков Матушев
5 Стоил Георгиев Атанасов
6 Росица Димитрова Григорова
7 Джевджет Джемал Салибрям
8 Нина Иванова Петкова
9 Костадин Георгиев Тошков

ПП „Съюз на демократичните сили“
1 Делян Димчев Делчев
2 Димо Райнов Стоянов
3 Асен Сенков Костадинов
4 Мариела Георгиева Златева
5 Йовчо Иванов Димитров
6 Деян Лозков Стоянов
7 Райно Димов Стоянов
8 Николай Любомиров Маринчев
9 Мария Иванова Пилева
10 Димо Недялков Димов
11 Румяна Петрова Талева
12 Арам Тавид Чилингирян
13 Венцислав Калинов Вълев
14 Димо Илиев Джургов
15 Ирена Григорова Велева
16 Веселин Митков Добрев
17 Татяна Димитрова Ненова
18 Тянко Илиев Асенов
19 Антония Маринова Желева
20 Андрей Ненков Стефанов
21 Донка Владимирова Иванова
22 Жана Костадинова Карааргирова-Стоева
23 Митушка Тодорова Петкова
24 Веселин Веселинов Арабаджиев
25 Тихомир Тодоров Георгиев
26 Деана Петрова Дечева
27 Гошо Гинев Гинев
28 Митко Иванов Бекяров
29 Здравко Георгиев Георгиев
30 Румен Янков Янков

ПП „Българска демократична общност“
1 Данаил Грозев Дяков
2 Таня Николова Николова
3 Красимир Димитров Атанасов
4 Анатолия Тенчева Иванова
5 Пламен Пенков Богутлиев
6 Петър Петров Бахчеванов
7 Валентин Савов Рибчев
8 Пенка Димитрова Никова
9 Илиян Петков Дяков
10 Стефан Георгиев Петев
11 Митко Йорданов Александров
12 Кирил Тодев Тодев
13 Павлина Стефанова Кадиева
14 Павлин Захариев Иванов
15 Георги Василев Шомов
16 Бойко Иванов Дамянов
17 Недялко Петров Бахчеванов

ПП „Българска социалдемократическа партия“
1 Димитър Тодоров Янев
2 Ваня Динкова Стамова
3 Мирослав Атанасов Славов
4 Павлина Василева Стефанова
5 Красимир Ангелов Тодоров
6 Димитър Георгиев Табальов
7 Анушка Ангелова Самуилова
8 Светла Запрянова Вълчева – Иванова

ПП „Българска Социалдемокрация“
1 Антон Георгиев Сотиров
2 Емил Мартинов Емилов
3 Ангел Стефанов Хаджиангелов
4 Хованна Гаро Парсехян
5 Иван Николов Господинов

ПП „ЛИДЕР“
1 Борислав Георгиев Караиванов
2 Евгени Христов Генев
3 Дафина Тодорова Димитрова
4 Димитър Маргаритов Ярмов
5 Златко Георгиев Делчев

ПП „Национално движение единство“
1 Хатидже Халил Хасан
2 Илияна Стефанова Карамфилова

ПП „Обединена Социалдемокрация“
1 Кина Атанасова Койнарска
2 Николай Минчев Пенчев
3 Даниел Йорданов Димитров
4 Гергана Петкова Ангелова
5 Иван Георгиев Арнаудов
6 Пламен Петков Петков

ПП „Политическо движение Евророма“
1 Костадин Пешев Петров
2 Янчо Руменов Чолаков
3 Демир Янков Атанасов
4 Христо Янчев Руменов
5 Христо Димитров Асенов

ПП „Български земеделски народен съюз“
1 Михаил Видев Виделов
2 Костадин Димитров Скулев
3 Тодорка Иванова Митева
4 Дарина Ангелова Хаджиангелова

ПП „ГЕРБ“
1 Иван Руменов Панайотов
2 Антон Делчев Иванов
3 Сена Атанасова Чилингирова-Радева
4 Таня Трендафилова Захариева
5 Тодор Вълков Тодоров
6 Коста Станков Костов
7 Станислав Насков Дечев
8 Евгения Даниелова Ангелова
9 Грета Василева Иванова
10 д-р Стефка Тодорова Вълкова
11 Георги Божанов Илиев
12 Генчо Марков Генев
13 Румен Людмилов Стоянов
14 Динко Петров Тенев
15 Митко Петров Петров
16 д-р Соня Димитрова Недялкова
17 Минка Стайкова Челебиева
18 Христо Желев Христов
19 Емил Георгиев Бобутанов
20 Снежана Недялкова Михайлова
21 Атанаска Желева Василева
22 Недялко Пейчев Недялков
23 Мариана Тодорова Чомпалова-Йорданова
24 Татяна Алексеевна Славчева
25 Щерьо Костов Янев
26 Джанип Джабит Юсеин
27 Дарин Димитров Иванов
28 Димитър Георгиев Траянов
29 Спас Тодоров Илчев
30 Недялко Маринов Маринов
31 Бирджан Али Ахмед
32 Данаил Генчев Генев
33 Милена Неделчева Милева
34 Тихомир Любчев Лазаров
35 Златка Михайлова Караджова
36 Тодор Цветанов Камов
37 Милена Грозева Калинова
38 Фидан Стоянов Гаджев
39 Веселин Вълчев Хаджиев
40 Бисер Ивенов Бекяров
41 Виктор Иванов Латев

ПП „Движение за права и свободи“
1 Танер Мюмюн Емин
2 Мехмед Юмер Атаман
3 Мюмюн Сали Мюмюн
4 Себахтин Исмаил Исмаил
5 Телят Сали Хасан
6 Хакиф Ибрям Хабил
7 Шенер Сабри Халибрям
8 Шенол Шаиб Ахмед
9 Айдън Мухамед Шакир
10 Сунай Мустафов Алиев
11 Али Раиф Али
12 Шенол Фикрет Вели
13 Сали Раиф Мюмюн
14 Рамадан Халит Насуф
15 Росен Йосифов Атанасов
16 Муса Фейзуллах Хасан
17 Сание Рамадан Кязим
18 Байрям Кямил Наим
19 Емин Мехмед Мехмед
20 Дилявер Синай Халил
21 Сами Нури Исмаил
22 Ариф Салим Хасан
23 Али Нежатин Исмаил
24 Ерай Ерол Осман

ПП Политически клуб „ЕКОГЛАСНОСТ“
1 Емил Ценов Георгиев
2 Недялко Пасков Матев
3 Йорданка Маринова Маринова
4 Валентин Ангелов Тодоров
5 Жоро Богданов Иванов
6 Северина Сашова Янева
7 Панчо Димитров Карамфилов
8 Мария Руменова Димитрова
9 Димо Георгиев Узунов
10 Красимира Митева Завалова-Янкова
11 Айлин Исмаил Селим
12 Мирослава Миткова Гигова
13 Анна Минева Добрева
14 Даниела Колева Георгиева
15 Йоана Иванова Камбурова-Милева

Перфектен старт и кошмарен финал за Цвети

Цветана Пиронкова преодоля първи кръг на турнира в Токио след победа със 7-6(2) 6-1 над Хисела Дулко, а два часа по-късно отново излезе на корта, този път за мача си от втори кръг срещу Звонарьова.

Срещата започна много добре за Цвети, която поведе с 5-4 в първия сет, но загуби следващите девет гейма и след 7-5 6-0 Вера записа втора победа от общо четири изиграни мача срещу пловдивчанката.

Цвети започна мача перфектно, печелейки подаването на противничката си още в самото начало, а в следващите няколко сервис гейма бе безпогрешна и не даде дори и точка за пробив на рускинята…. докато не дойде момента, в който при 5-4 сервираше за сета.

Точно тогава настъпи спад в играта на Пиронкова, Звонарьова проби, а при 5-6 българката отново сервираше, този път за оставане в сета. Световната №4 поведе с 0-40, Цвети отрази трите сетбола, след това и четвърти, но при петия не успя и за съжаление загуби този сет, който започна толкова добре за нея.

Във втората част Цветана така и не успя да се възстанови психически от негативното за нея развитие на първия сет, а Звонарьова правеше каквото си поиска на корта. Рускинята печелеше точка след точка и гейм след гейм и в крайна сметка „върза един геврек“ на намиращата се в нокдаун Пиронкова.

Първата ни ракета напуска Токио с $10,575 от наградния фонд и 70 точки за WTA ранглистата, но няма да добави нови в актива си, тъй като имаше да защитава точно толкова от достигането до втори кръг в Токио през 2010 г.

През следващата седмица Пиронкова ще участва на силния турнир в Пекин с награден фонд $4,500,000. Състезанието е от категорията Premier, като само тези от Големия Шлем носят повече точки и пари, а на него ще участват всички тенисистки от от Топ 10 на света с изключение на контузената до края на годината Ким Клайстерс.

TennisKafe.com

Гришо: Получи се страхотен мач, играта ми се подобрява

Григор Димитров не даде и сет на поставения под №5 Иван Додиг в мача им от първи кръг на АТР турнира в Банкок и след победа с 6-2 7-5 сложи край на серията от три поредни загуби, които допусна в последния месец и половина.

След края на двубоя хасковлията сподели, че е доволен от играта си и че постепенно навлиза отново във форма.

„Мисля, че се получи страхотен мач. Все още се опитвам да се възстановя от дългото пътуване със самолет, но се надявам да се справя добре в Банкок“, сподели Гришо след победата в интервю за официалния сайт на АТР.

„Играта ми се подобрява след двата трудни месеца. Работя здраво и се опитвам да вървя напред. Днес всичко ми се получаваше много добре“, добави първата ни ракета.

Във втори кръг Гришо ще срещне победителя от двубоя между Ернест Гулбис и Симоне Болели, които играят във вторник. Утре 20-годишният българин ще излезе отново на корта, но за мача си от първи кръг на турнира на двойки. Димитров ще си партнира именно с Иван Додиг, а техни противници ще са италианците Симоне Болели и Фабио Фонини. Двубоят е последен пети от програмата на корт №1 и ще започне около 14,00 – 15,00 ч. българско време.

TennisKafe.com